Paylaş
KURUMSAL

TSF'Yİ TANIYIN

TSF GAYRİMENKUL

Kozuva Şirketler Grubu ve Ersoy Mühendislik iştiraki olarak kurulan TSF GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT MİMARLIK LTD. ŞTİ. “gayrimenkul geliştirme” konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Bölgemizdeki yoğun konut talebini doğru projelerle karşılayarak modern yaşam alanları inşa etme vizyonu ile kurulan TSF, projelerinde işlevsellik ve kaliteyi misyon edinmiştir. TSF Gayrimenkul 2013 yılından beri faaliyet gösterdiği sektörde Çerkezköy ve Kapaklı bölgesindeki tüm projelerinde şimdiye kadar 400'ün üzerinde konut ve işyeri teslim etmiştir.

Ne Yapıyoruz?

ENGİN DENEYİM

TSF Gayrimenkul'ü rakiplerinden ayıran en önemli niteliği engin sektör deneyimine sahip, alanında ve bölgesinde uzman şirketlerin iştiraki olması sayesinde bir inşaat sürecinin en hızlı ve sağlıklı şekilde ilerlemesi için gerekli adımların hepsini kendi bünyesinde atabiliyor olmasıdır.

PROJE

MİMARLIK

İNŞAAT

DÜNÜN BİRİKİMİ İLE
YARINI HEDEFLİYORUZ.

Engin deneyimi, profesyonel ekibi ve yenilikçi vizyonu ile TSF Gayrimenkul kısa süredeki güven veren gelişimini iş ahlakı proje veya daire sayısı ile değil sürekli müşteri memnuniyeti ile ölçmektedir. Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeyi herzaman bir sonraki projemizdeki hedeflerimize yansıtarak müşterilerimizi birikimlerimize ortak ediyoruz...